صفحه اصلی > معاونت تهذيب > نمایش متن کامل خبر 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر حوزه های علمیه استان ایلام

دوره میثاق طلبگی بسیار حساس و تاثیرگذار است

مدیر حوزه های علمیه استان ایلام با بیان این که اولویت اول و دغدغه حوزه استان در جذب طلاب کیفی است، گفت: دوره میثاق طلبگی بسیار حساس و تاثیرگذار است.

حجت‌الاسلام وعد مرادبیگی، مدیر حوزه های علمیه استان ایلام، در دومین جلسه هماهنگی عوامل برگزار کننده دوره میثاق طلبگی، اظهار داشت: ما در راستای میثاق اولیه ای که با خدای خود داشته ایم، قدم می گذاریم.

وی افزود: کار برای دین خدا و معامله با خداوند متعال قابل قدرگذاری نیست و نباید انتظار تشکر از کسی داشته باشیم و مسلما صاحب اصلی کار، ما را می بیند و اجر ما محفوظ خواهد بود.

حجت‌الاسلام مرادبیگی خاطرنشان کرد: ورود قوی و بدون نقص با شور، مشورت و کار همگانی و خردورزی برای برنامه های تبلیغی و موثر با محوریت تقویت باورهای دینی بدون اخلاص محقق نخواهد شد.

وی ادامه داد: دوره میثاق طلبگی بسیار حساس و تاثیرگذار است و همدلی و تعامل، رمز موفقیت است و با وجود شرایط خاص استان از کمبود فیزیکی و امکاناتی، باید با کیفیت بالای برنامه ها، این نواقص را تحت پوشش قرار دهیم.

مدیر حوزه علمیه ایلام با بیان این که اولویت اول و دغدغه حوزه انقلابی باید اجرای کامل و بدون کم و کاست فرمایشات رهبر معظم انقلاب، امام خامنه ای باشد، ابراز داشت: باید موضوع حوزه انقلابی و تربیت طلابی با روحیات انقلابی مورد توچه قرار گرفته و در اولویت باشد؛ چراکه دشمن از این روحیه هراسان است.

این مدرس حوزه تاکید کرد: مجموعه انتخاب شده، پرتلاش و با روحیه انقلابی و خستگی ناپذیر بوده و هدف اصلی آن است که ما چهره اصلی و واقعی و در شأن حوزه را به این طلاب بدون افراط و تفریط نشان دهیم.

حجت الاسلام مرادبیگی با بیان این که اولویت اول و دغدغه حوزه استان در جذب طلاب کیفی است، گفت: الحمدالله جذب امسال حوزه علمیه استان با حساسیت خاصی و دقت بیشتری در تمامی مراحل مصاحبه، گزینش و تحقیق محلی انجام گرفته که تنها ۵۰ درصد از داوطلبان موفق به ورود به دوره تهذیبی میثاق طلبگی شده اند .

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA


٠٨:٢٠ - 1396/05/01    /    شماره : ٣٩٢٩٥٨    /    تعداد نمایش : ١٩٧٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج