صفحه اصلی > معاونت تهذيب > نمایش متن کامل خبر 


  چاپ        ارسال به دوست

معاونت تهذیب استان بوشهر

شورای تهذیب در مدارس علمیه بوشهر تشکیل می شود

حجت الاسلام آذرشب از برگزاری دوره تکمیلی مشاوره ویژه اساتید و طلاب نخبه و اجرای طرح تشکیل پرونده تهذیبی و مهارتی طلاب در مدارس علمیه استان بوشهر خبر داد.

حجت الاسلام علی آذرشب در این جلسه  از تدوین نهایی طرح تشکیل پرونده تهذیبی و مهارتی طلاب خبر داد و گفت: این طرح  در سال تحصیلی جاری در همه مدارس علمیه استان اجرا می شود.

معاون تهذیب حوزه علمیه استان بوشهر از برگزاری دوره تکمیلی مشاوره ویژه اساتید و طلاب نخبه مدارس علمیه استان خبر داد و افزود: پس از اتمام دوره های مقدماتی و تکمیلی مشاوره، پیگیری های لازم جهت راه اندازی رشته مشاوره اسلامی در مقطع سطح 3 در حوزه علمیه استان انجام می شود.

حجت الاسلام آذرشب همچنین بیان داشت: جهت سازماندهی فعالیت های معاونان تهذیب در مدارس علمیه استان، تقویم تهذیبی برنامه های اخلاقی و تربیتی در مدارس علمیه استان تدوین شده و در اختیار مدارس قرار گرفته است.

 تبیین نحوه ارزیابی از فعالیت های معاونان تهذیب و همفکری و تبادل نظر درباره آسیب ها و مشکلات تهذیبی مدارس و استفاده از تجارب یکدیگر از جمله موضوعات مورد بحث در این جلسه بود.

برپایه این گزارش، در این جلسه پیشنهاد تاسیس شورای تهذیب در مدارس علمیه که در جلسه قبلی معاونان تهذیب مطرح شده بود مورد بحث و بررسی و تصویب قرار گرفت و مقرر شد این شورا در همه مدارس علمیه استان راه اندازی شود و از ظرفیت تهذیبی و تربیتی اساتید و طلاب نخبه و توانمند به لحاظ علمی و اخلاقی استفاده شود.

در این جلسه معاونان تهذیب مدارس به ارائه گزارشی از وضعیت تهذیبی مدارس علمیه شهر خود پرداختند و پیرامون شیوه اجرای طرح تدوین نهایی پرونده تهذیبی و مهارتی طلاب در مدارس به بحث و تبادل نظر پرداختند.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA


٠٨:٣٥ - 1396/08/01    /    شماره : ٣٩٤٦٨٢    /    تعداد نمایش : ١٩٥١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج