صفحه اصلی > معاونت تهذيب > نمایش متن کامل خبر 


  چاپ        ارسال به دوست

معاونت تهذیب استان لرستان

برگزاری کارگاه های تعالی خانواده برای طلاب لرستانی

حجت الاسلام فضل الله پیرمحمدی ، با اشاره به ضرورت اجرای برنامه های تهذیبی اخلاقی برای خانواده های طلاب، گفت: برگزاری این کارگاه ها زیر نظر اساتید مجرب حوزه می تواند خانواده های طلاب و مبلغان را در تبلیغ برنامه های دینی قرآنی در سطح جامعه یاری دهد.

وی با اشاره به اینکه در اردیبهشت ماه امسال کارگاه های ارتقای دانش معرفتی با عنوان تعالی خانواده برای خانواده های طلاب  استان زیر نظر کارشناسان حوزه و دانشگاه برگزار خواهد شد، خاطر نشان کرد: این کارگاه ها با دعوت از خانواده های طلاب، در مدارس علمیه بصورت دوره ای با مضامین و محوریت سبک زندگی اسلامی در حال برگزاری است.

معاون تهذیب حوزه علمیه استان لرستان در ادامه با اشاره به اجرای طرح جامع تربیتی در مدارس علمیه استان نیز اظهار داشت: این طرح با هدف ارزیابی برنامه های اخلاقی قرآنی در مدارس علمیه در طول سال در حال برگزاری است و هم در ارزیابی این طرح نقاط قوت تقویت و در رفع نقاط ضعف این برنامه ها تلاش خواهد شد.

حجت الاسلام پیرمحمدی در پایان خاطر نشان کرد: اجرای برنامه های تهذیبی در مدارس علمیه استان با جدیت و پیگیری ارزیابی خواهد شد.٠٧:٥٦ - 1397/02/18    /    شماره : ٣٩٩٨٦٦    /    تعداد نمایش : ١٣٣٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج