صفحه اصلی > معاونت تهذيب > نمایش متن کامل خبر 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون تهذیب حوزه های علمیه

راه اندازی مراکز مشاوره در حوزه های استان ها دنبال می شود

حجت الاسلام والمسلمین حمید ملکی، امروز در جلسه مدیریت حوزه علمیه استان فارس که در مصلای قدیم نماز جمعه شیراز برگزار شد، با اشاره به تشکیل شوراهای تهذیبی در مدارس علمیه، اظهار داشت: در کنار آموزش برنامه جامع تربیتی وجود دارد.

معاون تهذیب حوزه های علمیه سراسر کشور با بیان اینکه در استان فارس طرح جامع تربیتی در تمامی مدارس اجرا می شود و جای تشکر دارد، افزود: استان فارس نیاز به راه اندازی مرکز مشاوره دارد و اگر مشاور در کنار مدیران مدارس وطلاب نباشد، بسیاری از مشکلات حل نمی شود، بنابراین راه اندازی مرکز مشاوره بسیاری از مشکلات را برطرف می کند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه استان فارس نیروی انسانی را در زمینه تربیت مشاور دارد و دوره کامل را گذرانده است، اگر مرکز مشاوره راه بیفتد می تواند کمک شایانی در موضوع مشاوره کند.

حجت الاسلام والمسلمین ملکی، تجوید صحیح قرآن کریم را بسیار حائز اهمیت دانست و بیان کرد: فعالیت های قرآنی باید بیش از پیش دنبال شود.

وی ابراز کرد: طرح میثاق یک و دو را راه اندازی کرده ایم، در موضوع میثاق سیاست این است که طلبه را تحویل مدیر داده و در طرح دو م میثاق ،طلبه تحویل داده را به مدت دو روز تحویل می گیریم و رشد آن را رصد می کنیم.١٣:٤٩ - 1397/11/13    /    شماره : ٤٠٥٣٤٧    /    تعداد نمایش : ١١٥٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج